Брошури

Брошури виготовленняТипографія «ТЕХНОПОЛІГРАФ» здійснює доступний і якісний друк брошур в Києві, а також іншої поліграфічної продукції на сучасному обладнанні.

Брошура - це компактне друковане видання довідкового, рекламного, презентаційного або інформаційного характеру об'ємом від 4 до 96 смуг. Дана поліграфічна продукція виробляється в форматах А4 і менше.

Види брошур

Брошури на скобі. Це найбільш доступний і поширений варіант поліграфічної продукції, що використовується для довідкових, рекламних, презентаційних, інформаційних та інших видань. Виготовлення такого роду брошур дає можливість їх повного розвороту. Застосовується для виробів з невеликим числом сторінок, кратним чотирьом.

Брошури на термоклеї. Цей вид скріплення поліграфічної продукції оптимальний для інформаційних і довідкових видань. Основними перевагами є доступна вартість виробництва і акуратне виконання друку брошур при з'єднанні великого числа акрушів.

Брошури на спіралі. Поліграфічну продукцію на металевій або пластмасовій спіралі виготовляють з інформаційною, рекламною або презентаційною метою. Даний метод дозволяє скріплювати між собою велике число аркушів, а також повністю розкривати видання, не пошкоджуючи обкладинку і внутрішній блок сторінок. Можна використовувати папір великої щільності.

Методи виготовлення брошур

Офсетний. Виготовлення брошур з використанням професійних офсетних машин. Метод підходить для виробництва середніх і великих за обсягом тиражів. Його перевагами є висока швидкість і доступна вартість, а також можливості для покращення якості передачі кольору.

Різографічний. Проводиться за допомогою різографу - професійної високотехнологічної машини. Такий друк рекламних брошур оптимальний для виготовлення не великих обсягів (від 50шт) в короткі терміни. Дозволяє випускати чорно-білі поліграфічні видання за доступною ціною.

Замовити друк брошур можна за адресою м. Київ, вул. Бориспільська 9, корпус 24а друкарня «ТЕХНОПОЛІГРАФ», телефонуйте за телефонами, вказаними в розділі «Контакти».

Оформіть замовлення прямо зараз!

Дізнатися ціну і оформити замовлення на друк брошур Ви можете у менеджера друкарні за телефонами (044) 369-56-20, (044) 599-43-51. Також можна відправити заявку нам на пошту. За вказаними даними співробітник друкарні зробить всі необхідні розрахунки і зв'яжеться з Вами.